A A A

W każdej formie – nieograniczone możliwości

Jesteśmy w stanie wykonać formy do dowolnego typu wibroprasy. Nabyte umiejętności w przeszło 50-letniej produkcji wojskowej oraz ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji form na wibroprasy daje gwarancję otrzymania wyrobu o najwyższych parametrach użytkowych.

Stosowana specjalistyczna obróbka cieplno i cieplno-chemiczna wkładów form do kostki brukowej i galanterii betonowej zapewnia uzyskanie wyrobu o żywotności przewyższającej wyroby najlepszych firm zagranicznych.

Oferujemy stalowe formy do kostki brukowej i galanterii betonowej na wibroprasy według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Są to wysokiej jakości formy, które przechodzą proces precyzyjnej obróbki cieplno-chemicznej.

Klienci otrzymują produkty najwyższej jakości z pełną dokumentacją techniczną oraz z możliwością serwisowania i regeneracji zakupionych u nas produktów.

Ciągle się dla Państwa zmieniamy – poczynione inwestycje a w szczególności zakup wysokiej klasy obrabiarek CNC (https://www.zpform.pl/projekty-ue.html) przyczynił się do zdecydowanej poprawy dokładności i jakości wykonywanych detali oraz kluczowych elementów form dzięki czemu znacznie poprawiliśmy ich jakość oraz konkurencyjność naszych produktów.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące form do kostki brukowej i galanterii betonowej na wibroprasy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO
Pliki cookies
AKCEPTUJĘ
Ogólne warunki sprzedaży